Vonkajšie rolety

Sortiment vonkajších roliet nie je možné zakúpiť priamo cez e-shop z dôvodu značnej variability možností konfigurácie produktu ale aj odbornej a technickej náročnosti zamerania a montáže. Podmienky zamerania a montáže sa nachádzajú v sekcii "ZAMERANIE A MONTÁŽ"

Napíšte nám alebo zavolajte, priblížte nám Vašu predstavu a my Vám vypracujeme do 48 hodín nezáväznú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. V prípade, že by ste sa rozhodli vybrať si naše služby, oboznámili by sme Vás s ďalšími podmienkami a prišli by sme až k Vám presne zamerať a nakonfigurovať konečný produkt.


Rolety RADIX
Rolety RADIX sú predokenné rolety určené na dodatočnú montáž do ostenia. Skladajú sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt. Pancier je zostavený z lamiel s krycou výškou 37 mm, ktoré môžu byť hliníkové (vyplnené polyuretanovou penou) alebo plastové.

Roletový box je vyrobený z valcovaného hliníka a je dodávaný v 6 veľkostiach v závislosti od výšky rolety. Štandardne je v ponuke v bielej a hnedej farbe, no je možnosť lakovania v RAL odtieňoch. Na výber sú 3 typy boxu a to RADIX s úkosom 45°, RADIX-R1pologuľatý a RADIX-R2 guľatý.

Vodiace nohy sú vyrobené z hliníka a pripavňujú sa na rám okna alebo do ostenia. Dodávané sú v bielej alebo hnedej farbe, no na výber je aj lakovani v RAL alebo polep renolitovou fóliou.

Ovládanie je mechanické pomocou šnúrky, motorom, ktorý je ovládaný vypínačom alebo diaľkovým ovládačom, no na výber je aj automatické inteligentné ovládanie podľa počasia alebo vlastného nastavenia.


Rolety COVERT
Rolety COVERT sú predokenné zaomietacie rolety. Sú vhodné najmä do novostavieb alebo pri rekonštrukciách a zatepľovaní. Skladajú sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt. 

Konštrukcia boxu dovoľuje otvorenie revíznej klapky aj po čelnom zaomietnutí rolety. Box je dodávaný v 4 veľkostiach a to v závislosti od výšky rolety.

Hliníkové vodiace nohy sa pripevňujú na rám okna alebo do ostenia a dodávané sú v nielej alebo hnedej farbe, no je možnosť zvoliť si lakovanie v RAL odtieňoch alebo polep renolitovou fóliou.

Ovládanie je mechanické pomocou šnúrky, motorom, ktorý je ovládaný vypínačom alebo diaľkovým ovládačom, no na výber je aj automatické inteligentné ovládanie podľa počasia alebo vlastného nastavenia.


Rolety COMBI
Roleta COMBI je nadokenná roleta a je určená pre montáž jamä pri novostavbách alebo pri rekonštrukciách.

Box je zostavený z plastových blokov v bielej alebo hnedej farbe s možnosťou polepu renolitovou fóliou. Samotný box je zateplený a má obdlžníkový prierez. Dodáva sa v 2 rôznych veľkostiach v závislosti od výšky rolety.

Ovládanie je mechanické pomocou pásika, motorom, ktorý je ovládaný vypínačom alebo diaľkovým ovládačom, no na výber je aj automatické inteligentné ovládanie podľa počasia alebo vlastného nastavenia.