Sekčné garážové brány

Sekčné brány patria medzi najobľúbenejší produkt vo svojej kategórii. Dôvodom sú veľmi dobré úžitkové vlastnosti, veľký výber jednotlivých typov panelov a cenová dostupnosť.

Vďaka panelovým sekciám, ktoré sú vyrobené z galvanizovaného plechu s poplastovaným povrchom a výplňou z polyuretanovej peny majú veľmi dobrý vzhľad a nadštandardné tepelno-izolačné vlastnosti. V závisloti od typu dizajnu panelov sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach alebo imitáciach dreva.

Pri výrobe sa používa kovanie najvyššej kvality, ktoré zaisťuje tichý a poľahlivý chod ale aj dlhú životnosť.

Ovládanie je manuálne a prostredníctvom vypínačom alebo diaľkovým ovládaním riadeného motora.

Pre bližšie informácie o produkte nás prosím kontaktujte.

Sortiment sekčných garážových brán nie je možné zakúpiť priamo cez e-shop z dôvodu značnej variability možností konfigurácie produktu ale aj odbornej a technickej náročnosti zamerania a montáže. Podmienky zamerania a montáže sa nachádzajú v sekcii "ZAMERANIE A MONTÁŽ".

Napíšte nám alebo zavolajte, priblížte nám Vašu predstavu a my Vám vypracujeme do 48 hodín nezáväznú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. V prípade, že by ste sa rozhodli vybrať si naše služby, oboznámili by sme Vás s ďalšími podmienkami a prišli by sme k Vám presne zamerať a nakonfigurovať konečný produkt.