ISOLINE PRIM - klasické odtiene (oblý nosník)

Cena 7.90
Pôvodná cena 9.88, Zľava 20 %
Dostupnosť: na zákazku do 7 dní
Šírka (mm):
Výška (mm):
Strana ovládania:
Rozsah tienenia:
Počet dištančných podložiek:
Typ okna:
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Model ISOLINE PRIM je nástupcom modelu ISOLINE LOCO a je vhodný pre všetky typy plastových aj drevených okien. Tento model ponúka oblý profil aj bez krycej lišty a vyznačuje sa rovnakou kvalitou v kompaktnejšom prevedení. Napriek tomu si zachovala rovnakú cenovú dostupnosť a jednoduchý spôsob montáže.

Vybrať si môžete medzi klasickým rozsahom tienenia, kedy čiastočne svetlo prechádza cez malé škáry alebo celotieniacim prevedením, ktoré my ponúkame za rovnakú cenu.

Žalúzie sú vždy dodávané v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania a fixáciou silikónovým lankom.

Profil:
Horný a dolný profil je štandardne vyrobený z pozinkovaného valcovaného plechu lekovaného v rôznych farebných odtieňoch alebo ako imitácia dreva. Po individuálnej požiadavke je možné za príplatok vyrobiť hliníkový horný aj dolný profil.

Lamela:
V základnej konfigurácii je hliníková lamela s rozmerom 25 x 0,18 mm. Príplatkové sú lamely 25 x 0,21 v rôznych odtieňoch alebo 16 x 0,21 v 9 odtieňoch, ktoré sú dostupné za príplatok, ak nás kontaktujete s Vašou individuálnou požiadavkou.

Strana ovládania:
Stranu ovládania si vyberiete podľa toho, na ktorú stranu ho chcete umiestniť (odporúčame na opačnej strane ako je kľuka okna, resp. na kraj okna k stene).

Farebné zladenie:
Farba retiazky, textilnej pásky a rebríčka je automaticky zladená s farbou lamiel.

Hraničné rozmery:
Min. šírka: 240 mm      Max. šírka: 2200 mm

Min. výška: 300 mm    Max. výška: 2400 mm
Max. plocha: 2,4 m²

Upozornenie !!!
Plocha nad 2,4 m² bude vyrobená bez záruky.
V prípade záujmu nás kontaktujte.